Резервен лист пила за дрво 190mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

290 ден

Има Залиха

EAN: 3253560152772 SKU: 0-15-277 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.027 кг
Димензии(пакет) 23.5 × 6.5 × 0.2 cm
Бренд