Столарска стега со трака 4.5m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,090 ден

Има Залиха

EAN: 3253560831004 SKU: 0-83-100 Категории: ,

Опис

Stanley – BAILEY столарска стега со трака за затегнување на големи и неправилни форми. Двокомпонентна рачка за удобност при работа и затегање. Конструкција од метал обложен со засилена пластика за подобра цврстина и трајност.
Капацитет на затегање 4.500mm
Тежина на стегата 465g

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.53 кг
Димензии(пакет) 37.5 × 18.8 × 3.4 cm
Бренд