Столарско рачно ренде 235x45mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,499 ден

Нема Залиха

EAN: 5000366122038 SKU: 1-12-0203 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.492 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 16 × 7 cm
Бренд