Ударен одвртувач 710W 440Nm 1/2″

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

20,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 710 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 440 Nm
Број на вртежи 2200 rpm
Удари во минута 2700 bpm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава 1/2″
Тежина 3.2 Kg
Должина 292 mm
Висина 216 mm

 

EAN: 5035048136331 SKU: DW292-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.98 кг
Димензии(пакет) 33.3 × 27.7 × 12.2 cm
Платформа

Бренд