Чекан пластичен 600g

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,590 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561575327 SKU: 1-57-532 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.75 кг
Димензии(пакет) 33 × 5.5 × 10.5 cm
Бренд