18/12V LED светло 2000LM без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18/12 V
Капацитет на батерија / Ah
Тип на светилка LED
Силина на светлината 500-2000 lumen
Ниво на заштита 54 IP
Тежина 1.62 kg
EAN: 5035048715048 SKU: DCL077-XJ Категории: ,

Опис

LED светло кое е компактибилно на 18V и 12V батерии.

Доаѓа без полнач и батерии.

Светлото има можни 3 нивоа на осветлување со максимална излезна моќност од 2000 лумени. Има опција да се постави во повеќе позиции вклучувајки и монтирање на статив. Оценет со IP54 за заштита од навлегување прашина и вода.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.65 кг
Димензии(пакет) 26 × 13 × 20.2 cm
Платформа

Бренд