18V Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO торба

Категории , SKU: MT218S1A-QW
Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:1.5 Ah
Број на вртежи:0-800 rpm
Капацитет на стезна глава:13 mm
Тежина:1.46 Kg

6.490,00 ден 7.490,00 ден

На залиха

Опис

18V Батериската Multievo е компактна алатка со можност да се менуваат додатоците за да добиете повеќе алати со една машина. Оваа алатка има можност со адаптери да замени штрафилица, импакт, убодна пила, циркулар, шлајферица, ножици за жива ограда, реципрочна пила, нозици за лим и мултифункционална алатка. Доаѓа спакуван во квалитетна торба со полнач, батерија и двостран бит одвртувач.

Овој модел доаѓа со 3 додатоци и тоа:

  • дупчалка/одвртувач со моменти на пренос на моќноста
  • убодна пила
  • триаголна вибрациска брусилка

Сите останати адаптери се купуваат дополнително.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,494 кг
Димензии (пакет) 35 × 20 × 35 cm
Платформа

Технологија

Бренд

EAN: 5035048752531