18V Правосмукалка за домаќинство без опрема

Категорија SKU: BCHV001B-XJ

3.190,00 ден 4.290,00 ден

На залиха

Опис

Идеална правосмукалка за справување со безброј задачи за чистење низ домот, гаражата, работилницата, местата за домашни миленици и автомобилот. Благодарение на моќниот BLACK+DECKER® 18V батериски систем, ви се овозможува до 12 минути непречено време на работа со постојано вшмукување во секое време, кога користите батерија од 1,5 Ah. Овој модел е целосно компатибилен со сите BLACK+DECKER® 18V литиумски POWER CONNECT батерии. Поседува сад за прашина со голем капацитет од 500мл што овозможува зголемено време на работа и два филтери кои се целосно отстранливи, што овозможува лесно оддржување на правосмукалката и зголемување на нејзините перформанси. Практичен и тенок дизајн кој гарантира дека можете темелно да чистите дури и во најтесните простории. Има свој вграден простор за складирање, а откако ќе се наполни садот за прав брзо се ослободува со притискање на копче.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,432 кг
Димензии (пакет) 45,7 × 19,7 × 13,3 cm
Платформа

,

Бренд

EAN: 5035048735190