18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah

8,990.00 ден 10,990.00 ден

На залиха

Опис

18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со батерија 2Ah и индикатор за полнење на батеријата.

Висока моќност со две брзини што овозможува флексибилно чистење на под и тепих. Автоматско поставување на соодветна брзина за секој вид на под. Циклонско дејство за отстранување прашина и нечистотии од филтерот, што помага моќта на вшмукување да остане силна со долготрајни врвни перформанси. Транспарентен сад од 500ml лесен за чистење и оддржување-исфрлање на нечистотијата со еден потег. Може да се користи без шипката како рачна правосмукалка.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.12 кг
Димензии (пакет) 72.8 × 29 × 22 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048742396