18V Сет дупчалка + удар. одвртувач 5Ah + 1,7Ah POWERSTACK

Категорија SKU: DCK2052H1E1T-QW

44.990,00 ден 49.990,00 ден

На залиха

Опис

DCD999 Вибрациона дупчалка со напон 18V 

Алатот поседува технологија FLEXVOLT ADVTANGE: користи интелигентна електроника која ја препознава видот на батеријата која се користи и ја зголемува моќноста и вртежниот момент кога користите FLEXVOLT батерија. Електронска спојка со прилагодлива контрола на вртежен момент во 11 позиции за оптимизирана прецизност при работа. Поседува LED осветлување за подобрена видливост во темни простории.

DCF850 Ударен одвртувач со напон 18V и прифат од 1/4″

Најмал во својата категорија моќен ударен одвртувач со мотор без четкици кој нуди голема удобност и можност од 3 брзини за подобра контрола на работа. Компактна конструкција од 100мм должина совршена за во тесни места и широк опсег на апликации во градежни, индустриски и автомобилски области на работа. Поседува опција за прецизно работење која спречува да дојде до оштетување на алатот и материјалот. Има LED светло за обезбедување поголема видливост при работа во темни и затворени простории.

 

 

 

 

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 6,7 кг
Димензии (пакет) 44 × 33,5 × 16,3 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048806937