18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, прибор, организер

Категорија SKU: BCD003BAST-QW

9.790,00 ден

Нема на залиха

Опис

Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V. Доаѓа во куфер-организер со 2×1,5Ah батерии, полнач, 160 додатоци за секоја намена.

Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон. Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината. Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба. Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,93 кг
Димензии (пакет) 51 × 29,5 × 9 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048708293