3.6V Одвртувач за склопување мебел 1.5Ah USB

Механички Брзини:1

1,850.00 ден 2,990.00 ден

На залиха

Опис

Средете ги работите дома со Li-Ion HEXDRIVER одвртувачот на BLACK+DECKER. Со вртежен момент од 5.5Nm и 180rpm, секоја домашна задача ќе ја завршите брзо и со леснотија. ЛЕД светлото ви овозможува работа во темни места а батеријата останува наполнета и до 18 месеци, што значи дека секогаш сте спремни за вашиот следен проект. Доаѓа интегрирана 3.6V Li-Ion батерија која се полни со micro USB полнач од било кој уред во вашиот дом. Има стезна глава која овозможува затегање на битови но и аголни имбус клучеви, што го прави овој одвртивач идеален за склопување на вашиот нов мебел.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.712 кг
Димензии (пакет) 20 × 6 × 15 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048733844