Клешта C заклучувачка 170mm

Категорија SKU: 0-84-815

790.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.274 кг
Димензии (пакет) 9.5 × 2 × 24.8 cm
Бренд

EAN: 3253560848156