Комбиниран аголник 300mm

Категорија SKU: 2-46-028

1.190,00 ден

На залиха

Опис

Комбиниран аголник 300mm

Дизајн со прецизно лиено тело за зголемена точност. Вијалата од 360° обезбедува целокупна видливост за време на работењето, а врежаните мерки овозможуваат јасни и прецизни отчитувања. Висококвалитетна конструкција од месинг и метално излеано куќиште кое нуди заштита од корозија на алатот. Комбинираниот аголник содржи либела и е обележен во метри и инчи.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,3 кг
Димензии (пакет) 30,5 × 14,6 × 1,8 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253562460288