Променлива винкла 228mm

Категорија SKU: 0-46-529

690.00 ден

На залиха

Опис

Променлива винкла 228mm.

Пластика отпорна на удари со прецизно обработена надворешна страна. Лизгачко сечило од цврст челик и хромирана метална конструкција за заклучување на сечилото. Се користи за прецизно пренесување агли од една до друга работна апликација. Цврсто и калено сечило кое може да се заклучи.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.11 кг
Димензии (пакет) 31 × 8.5 × 2.5 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253560465292