Ласерско метро 15m

Категорија SKU: STHT1-77409

3,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.18 кг
Димензии (пакет) 9.5 × 4.5 × 15.5 cm
Бренд

EAN: 3253561774096