Либела алуминиум I-BEAM 45cm

Категорија SKU: 0-42-073

420.00 ден

На залиха

Опис

Алуминиумска либела со должина 45cm

Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секаква употреба и дизајнирана за лесна читливост. Крајни капачиња кои апсорбираат удари и овозможуваат работа и при отежнати услови. Компактен дизајн лесен за складирање и лесно ракување со помош на удобните рачни врвови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.21 кг
Димензии (пакет) 46.4 × 5.2 × 2.2 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253561420733