Либела алуминиум I-BEAM 30cm

Категорија SKU: 0-42-072

290.00 ден

Нема на залиха

Опис

Алуминиумска либела со должина 30cm

Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секаква употреба и дизајнирана за лесна читливост. Крајни капачиња кои апсорбираат удари и овозможуваат работа и при отежнати услови. Компактен дизајн лесен за складирање и лесно ракување со помош на удобните рачни врвови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.14 кг
Димензии (пакет) 30.8 × 2.1 × 5.2 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253562420725