Лист за убодна пила Т 100mm за дрво XPC, TPI 3.1mm x5

Категорија SKU: DT2211-QZ

590,00 ден

На залиха

Опис

Сечилата од серијата XPC имаат многу остри заби што придонесува за поголема брзина на сечење, поголема контрола и издржливост.
Овие сечила за пила се совршени за сечење на дрво кај сите завршни работи каде што се потребни прецизност и чисто сечење без жлебови.
Направени се од премиум челик за максимална издржливост и долг животен век.

  • Број на парчиња: 5
  • Должина на производот: 100 мм

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,042 кг
Димензии (пакет) 17 × 7 × 1 cm
Бренд

EAN: 5035048075036