Нож спортски 215x 24x 114mm Метален

Категории , SKU: 0-10-813

890.00 ден 1,490.00 ден

На залиха

Опис

Комбиниран алат со скалпер на извлекување од едната и нож од другата страна. Interlock механизам за безбедност кој дозволува само едно од сечилата да биде извлечено во исто време. Телото е изработено од цврста легура и алатот е погоден и за професионална употреба. Должина на алатката: 120mm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.18 кг
Димензии (пакет) 21.8 × 2.5 × 11.6 cm
Бренд

EAN: 3253560108137