Пајсер 700mm

Категорија SKU: 1-55-157

899.00 ден

Нема на залиха

Опис

Изработена од лиено и калено железо за екстра цврстина. Засечени рабови на делот за вадење шајки за поголема ефикасност.
Должина на хеблата 700mm
Ширина на отвор за шајки 6mm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.6 кг
Димензии (пакет) 69 × 9.5 × 2 cm
Бренд

EAN: 8001140551577