Пиштол за лепак PRO

Категорија SKU: STHT6-70417

2,090.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.416 кг
Димензии (пакет) 27 × 20.5 × 7 cm
Бренд

EAN: 3253566704173