Пиштол за лепење FatMax

Категорија SKU: FMHT6-70418

3.890,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,79 кг
Димензии (пакет) 35,5 × 8 × 28 cm
Бренд

EAN: 3253566704180