Прецизни одвртувачи метални 6 парчиња

Категорија SKU: 1-66-039

440.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.15 кг
Димензии (пакет) 15.7 × 8 × 2.1 cm
Бренд

EAN: 3253561660399