Комплет прецизни одвртувачи 6 пар

Категорија SKU: 0-66-052

280.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.09 кг
Димензии (пакет) 19.5 × 2 × 10 cm
Бренд

EAN: 76174660524