Рачен блендер 1200W

3,190.00 ден 3,690.00 ден

На залиха

Опис

Мултифункционален рачен блендер со влезна моќност од 1200W, 20 брзини за совршена конзистентност на обработената храна и функција турбо за максимална моќност и побрза обработка.

Комплетен блендер со додатоци: рачка за блендирање, мешалка, мерна чаша и сад за сецкање кој овозможува обработка на сите видови храна. Поседува 4 сечила изработени од моќен и високоиздржлив нерѓосувачки челик. Дополнително има и механизам за пренос за максимални перформанси и подолг работен век. Конструкција од нерѓосувачки челик кој спречува останување на отпечатоци од прсти. Ергономска рачка и конусен дизајн на блендерот кој избегнува прскање и овозможува удобна и практична употреба. Едноставен и лесен за користење, односно склопување и расклопување на блендерот се врши со само едно движење, а деловите се безбедни за перење во машина за садови.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 8432406160149