Рачен блендер 600W

Категорија SKU: BXHBA600E

2.990,00 ден

На залиха

Опис

Мултифункционален рачен блендер со влезна моќност од 600W, 20 брзини за совршена конзистентност на обработената храна и функција турбо за максимална моќност.

Комплетен блендер со додатоци: рачка за блендирање, мешалка, мерна чаша и сад за сецкање кој овозможува обработка на сите видови храна. Поседува 2 сечила изработени од моќен и високоиздржлив нерѓосувачки челик. Дополнително има и механизам за пренос за максимални перформанси и подолг работен век. Ергономска рачка и дизајн кој избегнува прскање и овозможува удобна и практична употреба. Едноставен и лесен за користење, односно склопување и расклопување на блендерот се врши со само едно движење, а деловите се безбедни за перење во машина за садови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,27 кг
Димензии (пакет) 21 × 12 × 24 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406160071