Рачен миксер 500W

2.190,00 ден 2.790,00 ден

На залиха

Опис

Рачен миксер со влезна моќност од 500W која овозможува брзо и лесно мешање, матење и месење различни состојки.

Опремен со 2 куки за месење тесто и 2 маталки кои едноставно се отстрануваат за лесно чистење и промена. Миксерот има 5 брзини плус турбо функција за регулирање на саканата брзина и моќност во секое време.

Ергономски дизајн кој е изработен од нерѓосувачки челик и не остава отпечатоци од прсти. Удобен за користење кој се прилагодува на раката на корисникот со мек стисок.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,27 кг
Димензии (пакет) 12,3 × 21,1 × 15,3 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406130012