Сет про.клешти 3 пар

Категорија SKU: 10505483

2,790.00 ден

На залиха

Опис

Овие традиционални IRWIN клешти имаат индукциски стврднати рабови за сечење што овозможува подолго време да останат остри.
ProTouch рачки за дополнителна удобност и помал замор на рацете.

Комплетот од 3 парчиња содржи:

Дијагонален секач 150mm

Долга клешта 200mm

Комбинирана клешта 180mm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.8 кг
Димензии (пакет) 25.5 × 22.5 × 2.5 cm
Бренд

EAN: 5706915054835