Аку. кружна пила 18V Brushless 184x16mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на пилата 184 mm
Прифат на пилата 16 mm
Број на вртежи 5500 rpm
Аголно сечење до 57 °
Длабочина на сечење при 90° 64 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини / mm
Длабочина на сечење при 45° 48 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини / mm
Тежина 3,6 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 355 mm
Висина 245 mm
EAN: 5035048663110 SKU: DCS570N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.05 кг
Димензии(пакет) 39.5 × 25 × 21 cm
Платформа

Бренд