Аку. одвртувач 7.2V 1.5Ah Gyro

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 7.2 V
Капацитет на батерија 1.0 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 4 Nm
Број на вртежи 0-430 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина 0.5 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 165/245 mm
Висина 135/55 mm
Ширина mm
EAN: 5035048439296 SKU: DCF680G2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.052 кг
Димензии(пакет) 37.8 × 8 × 25.4 cm
Платформа

Бренд