Аку. пиштол за силикон 18V 300-600ml

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Капацитет на носачот 300-600 ml
Потисна снага 2500/254 N/Kg
Потисна брзина 51-533 mm/min
Тежина 2.2 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 620 mm
Висина 275 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048642177 SKU: DCE580N-XJ Категорија:

Опис

Променлива брзина на додавање на материјлаот за прецизност при работата. Издржлив механизам со систем за автоматско повлекување против несакано течење и капење на материјалот. LED осветлување за полесна и по прецизна апликација. Променлив држач за кертриџи и гумиран ракофат за подобра ергономија.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.026 кг
Димензии(пакет) 65.5 × 29 × 8.8 cm
Платформа

Бренд