Аку. стерео звучник 18V Bluetooth + USB без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,490 ден 13,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048643549 SKU: DCR011-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина 2.14 кг
Димензии 26.5 × 19.5 × 15 cm
Платформа

Бренд