Аку. LED ламба 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Тип на светилка LED
Силина на светлината 300-1000 lumens
Ниво на заштита 54 IP
Должина 95 mm
Висина 345 mm
EAN: 5035048469163 SKU: DCL050-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.88 кг
Димензии(пакет) 22.5 × 20.5 × 7.5 cm
Платформа

Бренд