18/12V LED светло 2000LM без опрема

11.490,00 ден

На залиха

Опис

LED светло кое е компактибилно на 18V и 12V батерии.

Доаѓа без полнач и батерии.

Светлото има можни 3 нивоа на осветлување со максимална излезна моќност од 2000 лумени. Има опција да се постави во повеќе позиции вклучувајки и монтирање на статив. Оценет со IP54 за заштита од навлегување прашина и вода.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,65 кг
Димензии (пакет) 26 × 13 × 20,2 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048715048