Бит торкс Т20 20/1 25mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

440 ден 790 ден

Има Залиха

EAN: 5035048012765 SKU: DT7266-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.109 кг
Димензии(пакет) 4.6 × 2.2 × 7.8 cm
Бренд