Брусна трака 75x533mm 40G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402375172 SKU: DT3301-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.353 кг
Димензии(пакет) 22.5 × 8.3 × 7.5 cm
Бренд