Бургии за дрво 4.5.6.8.10mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

340 ден

Има Залиха

EAN: 5011402385713 SKU: DT4535-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.14 кг
Димензии(пакет) 16 × 5.8 × 2 cm
Бренд