Бургии за метал сет 10 ком. HSS-G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Има Залиха

EAN: 5011402374137 SKU: DT5921-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.237 кг
Димензии(пакет) 16 × 9.5 × 1.8 cm
Бренд