Гумен диск DW443 150mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,290 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048059272 SKU: DT3601-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.104 кг
Димензии(пакет) 19.4 × 16.2 × 2 cm
Бренд