Дихт стабилен 1800W 317mm 152mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

54,990 ден 64,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1800 W
Број на вртежи 10000 rpm
Макс. ширина на обработка 317 mm
Макс. висина на обработка 152 mm
Макс. длабина на стругање 2 mm
Дијаметар на цилиндер mm
Движење на материјалот 8 mmin
Тежина 33.6 Kg
Должина 520 mm
Висина 445 mm
Длабина 310 mm
EAN: 5011402272112 SKU: DW733-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 40.8 кг
Димензии(пакет) 59 × 52 × 42 cm
Платформа

Бренд