Дијамантски диск за брусење 125mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,790 ден

Има Залиха

EAN: 5035048085509 SKU: DT3797-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.51 кг
Димензии(пакет) 21.5 × 17.3 × 3.4 cm
Бренд