Дијамантски диск камен бетон 254×25.4mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048012420 SKU: DT3734-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.65 кг
Димензии(пакет) 32 × 1 × 29 cm
Бренд