Дупчалка вибрациска 950W 13mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 950 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи 0-1250/0-3500 rpm
Удари во минута 0-56000 bpm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 20 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2.8 Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048305393 SKU: DWD522KS-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.2 кг
Димензии(пакет) 41 × 35 × 11 cm
Платформа

Бренд