Електрична шајкарка 15-32mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден 5,390 ден

Има Залиха

EAN: 3253566055855 SKU: 6-TRE650 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.73 кг
Димензии(пакет) 30 × 10.5 × 30 cm
Платформа

Бренд