КНП Повекенаменски клешти за кабел папучи

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,799 ден

Има Залиха

Карактеристики

SKU 97 22 240
EAN – бар код 4003773070726
Димензии 240 x 62 x 25 mm
Капацитет на сечење 0,5 – 6,0 mm2
AWG 20 – 10
Knipex dužina klešta Должина 240 mm
Težina klešta Tежина 270 g
EAN: 4003773070726 SKU: 97 22 240 Категории: , , БРЕНД:

Дополнителни Информации

Бренд