Комплет длета за дрво 12,18,25mm во кутиа

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,790 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562168832 SKU: 2-16-883 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.88 кг
Димензии(пакет) 32.8 × 20.2 × 5.2 cm
Бренд