Комплет имбуси 1/16-3/8in 12 kom.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,290 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560692575 SKU: 0-69-257 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.398 кг
Димензии(пакет) 26.4 × 11 × 4.3 cm
Бренд