Комплет инбуси долги 950/9 Hex 1,5-10mm 9 парчиња

Категорија SKU: 5022086001

1,390.00 ден

На залиха

Опис

Сет од 9 долги шестоаголни имбус  клучеви во ПВЦ држач

BlackLaser заштита на површината од надворешни влијанија.

Димензии: 1,5х90мм 2,0х100мм 2,5х112мм 3,0х126мм 4,0х140мм 5,0х160мм 6,0х180мм 8,0х200мм 10,0х219мм

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.298 кг
Димензии (пакет) 20 × 10.8 × 3.8 cm
Бренд

EAN: 401328810480