Комплет имбус клучеви 1,5-10mm 9 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560899042 SKU: 0-89-904 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.504 кг
Димензии(пакет) 27.8 × 5 × 11.2 cm
Бренд